Kamarádi

Kamarádi

Pravdou je, že kamarádit by se chtěl ten větší, ale ten prcek ani tak ne a na toho druhého si pěkně dovoluje :) No, spíš by měl doufat, že kamarád je již po obědě :)

6. 3. 20041/320 s | F4 | ISO 100

Starší Novější

Komentáře

48.
Kožich 26. 7. 2004 01:34

PC: Já bych tě doma taky nechtěla, a to si ber osobně. Punk's not dead.

47.
PC 21. 7. 2004 17:30

soru za chyby par se jich tam vyskytlo. diakritika neni pac mi chybi horni rada klavesnice :-)

46.
PC 21. 7. 2004 17:28

to alesvanek - souhlas,

to medhi - musis uznat ze jsi si trosicku nabeh sam (coz je neomlouva),

to Karel Vales - takovou trpelivost s nima bych uz asi nemel

to Dadak - tvou praci nemuzu komentovat - neznam ji, a vas "penisdialog" to je uplne offtopic

to Kozich(ka) - jsi asi nejaka zakomplexovana mlada divcina doma bych te nechtel :-) (neber si to osobne) vliv punku je taky videt

to obrazek Friends - je to momentka nic vic a pro toho kdo rad pseky je docela mila i kdyz je to trosku kyc. no a, co dneska nemuze byt oznaceno za kyc vemte si praci kaji saudka a jeho krityky.

to all - myslim ze by si zde nekteri meli vzit priklad treba z galerky 3dgrafiky.cz tam aspon lidi sobe navzajem radi, aby byli vsichni co nejlepsi.

pokracujte v praci a ne v tlachani.

Sajonara, watashitachino tomodachi.

45.
alesvanek 7. 5. 2004 19:12

Nemuzu si pomoct, ale po kompletnim precteni teto "diskuse" si kazdy inteligent uvedomi, ze Kozich a Dadak maji IQ na urovni houpaciho kone.

Medhi, stojim za Tebou a s Romanem a s p. Karlem Valesem jen souhlasim!

44.
roman 7. 5. 2004 14:38

to je chat nebo komentáře k fotografii??

Mehdi, foť, dělej fotoblog dále, cíl, který sis dal: zlepšit fotkama náladu se ti daří.

43.
Karel Valeš 6. 5. 2004 20:20

"Trapně komický", "demagogický", "nezklamal jste"... opravdu začínám mít pocit, že jste tomu Slovákovi vypadla ze zornice. Teď napište něco jako "že už vás to nebaví a že už nemáte náladu pozorovat, jak se psychicky hroutím a utápím ve svých frustracích, zatímco vy jste na vrcholu duševní pohody". To by byl jeho další humoristický debatní krok a věřím, že se u vás dočkám spanilé jízdy po stejné dějové linii.

Ne, asi opravdu nevím, o čem mluvím. Možná je to tím, že Dadak zatím kromě svého kanálního slovníku a několika extrémně přemoudřelých rad zkušeného harcovníka národní fotoscény ("kurva kontrast" je má oblíbená) nic nepředvedl.

Že by mě "někdo kvůli nic mohl napadnout" je docela velký strašák, to uznávám. Dám si na to pozor.

42.
Kožich 6. 5. 2004 19:53

Jste trapně komický. Zvláště mě pobavilo to, jak jste naznačil, že by medhi mohl být Dadakovým konkurentem. Opravdu nevíte, o čem mluvíte.

A mimochodem, dávajte si pozor na ty překlepy, viz "imbecilnímu reakcemi", někdo by vás kvůli nic mohl napadnout...

41.
Karel Valeš 6. 5. 2004 18:50

"Imbecilnímu reakcemi" jsem myslel ta jednořádková hodnocení, aby nedošlo k nějakému nedorozumění.

40.
Karel Valeš 6. 5. 2004 18:48

- No, o fotce se dá říci, že je špatná, i jinak než větou "to vypadá jako můj penis po zásahu bassebalovou pálkou", která už sama o sobě o lecčems svědčí (přinejmenším o tom, že se autor snaží být strašně, ale opravdu strašně moc vtipný, aniž by zvládal napsat slovo baseball).

- Když si někdo založí podobný blog, samozřejmě musí počítat s kritikou, ovšem to mu nebere právo banovat IP lidí, kteří se soustavně vyžívají v reakcích hodných žáka 2. třídy ZŠ, které - jak jste sama podotknula - máte zapotřebí sdělovat světu.

- Vzhledem k tomu, že vaše imbecilní reakce moji žáhu nažhavily, považuji za morálně přípustné ji v souvislosti s vámi také chladit.

- Není mi jasné, proč sem pletete nějaké ikonky českého internetu. Prozradíte mi, co bych měl udělat pro to, abych tady nepůsobil jako "ikonka českého internetu"? Jako třeba psát pod jménem, které nepoužívám a nikde nelinkovat ani nezmiňovat nic z toho, co jsem udělal? Mám takový tíživý dojem, že tyto dva body jsem už splnil, takže jsem docela zvědav na další instrukce (předem vás upozorňuji, že přestat používat písmeno "h" odmítám).

- Pasáž s komplexy je skutečně emotivní. Mám jich spoustu, ale na rozdíl od někoho se s nimi dokážu vypořádat i bez toho, abych někomu tzv. "konkurenčnímu" systematicky sázel do reakcí zkazky o tom, jak jsou jeho výtvory trapné, debilní a na piču.

39.
Kožich 6. 5. 2004 17:55

Výborně. Opět jste nezklamal. Všechno jste převrátil tak, aby se vám to hodilo a mohl jste svou demagogii rozehrát naplno. Kdyby ten režisér natočil deset úplně sračkoidních filmů, taky byste to řekl o každém z nich, stejně jako zde bylo řečeno o každé z debilních fotek, že je debilní. To je všechno. Když si někdo založí takovýhle blog, musí počítat s tím, že tam na něj nebudou všichni jen pět chválu. Kdybyste vy byl autorem tohoto blogu, dobře, dalo by se to pochopit, jenže vám o tenhle blog nebo jeho autora vůbec nejde, vám jde jen o to, zchladit si žáhu na mně a na Dadakovi. Co si jako o sobě myslíte? Kvůli tomu, že jste jako nějaká ikonka českého internetu, že před váma každý padne na prdel? To se mýlíte. Na to vás znám až příliš dobře, než abych se vás bála nebo před váma měla nějakou přehnanou úctu, a snažila bych se vám podlézat, jen abych se neocitla mimo vaši přízeň. Jsem spokojená s tím, jaká jsem a jsem spokojená s tím, jaký je Dadak a nejsem ze své existence zakomplexovaná jako vy.

38.
Karel Valeš 6. 5. 2004 16:41

A v bonusovém čase můžete popřemýšlet, o co takovému člověku asi jde.

37.
Karel Valeš 6. 5. 2004 16:38

Ale jo, klidně řeknu, že film stojí za hovno. Na rozdíl od vás ale zaníceně nepoletuju před režisérem a nemávám mu před obličejem s cedulkou "Fakt na piču, chlape!" a nešeptám mu do ouška "Hele, ale jako fakt na hovno, chápeš, jo? Slyšíš, jo? Úplně na hovno, fakt jako, o co ti jde? Hele ser na to, úplný humáč, totální sračka, humus... jako co jako?", kdyby si to náhodou nechtěl uvědomit.

Založte si web. Až vám tam bude někdo ke každému zápisku psát "Hele jako o co ti jde? Absolutně amatérské, pitomost, co tím chceš říct? Totální nula, měla by sis někdy uvědomit, proč vůbec takové hovadiny píšeš. Úplně na piču, T-R-A-P-Á-R-N-A!!!", copak si o něm budete myslet?

Vzhledem k tomu, že ten člověk bude pravděpodobně stejná krevní skupina jako Dadak nebo vy, jistě pouze to nejlepší.

36.
Kožich 6. 5. 2004 16:19

My se nesnažili o nějaké fundované zhodnocení, přestože minimálně Dadak je toho ze své pozice více než schopen. Prostě se nám jen chtělo vyjádřit své názory na ty fotky a o nic víc nešlo. Což vy asi nejste schopen pochopit. Patrně jste tak dokonalý, že všechno hodnotíte zcela chladně a perfektně, nikdy třeba o nějakém filmu nebo jiném díle neřeknete, že stojí za hovno. No ano, jsme prostě plebs. Ještěže máme vás, který nám to vždy tak nenuceně připomene.

35.
Karel Valeš 6. 5. 2004 16:10

Mosty jsou nanic.

Takže - už jste vymyslela, v čem je vaše nebo Dadakova kritika lepší než hodnocení "kláááááásnýýýýý, chci si to dát na svoje stlááánky, nebo aspoň jako waaaaallpapeeeeel"?

34.
Kožich 6. 5. 2004 16:04

Karel Valeš: Nemá cenu o tom dál diskutovat. Víte, že to stejně nikdy nikam nevede. Už jednou jsme se shodli, že nechceme, abyste vypadal v mých očích jako ten váš Slovák, takže bude nejlepší se na to vysrat. No ale pokud jste na to změnil názor a chcete spálit všechny mosty, jak je libo. Je to na vás.

33.
Karel Valeš 6. 5. 2004 15:59

Kožich: Opravdu nevíte, proč byste měla být ve své kritice konkrétní? Možná proto, aby vaše hodnocení nebylo totéž co "kláááááásnýýýýý, chci si to dát na svoje stlááánky, nebo aspoň jako waaaaallpapeeeeel", akorát prohnané inverzním filtrem. Samozřejmě - pokud vás uspokojuje, že je na stejné úrovni (pouze v osové souměrnosti), pak vám nelze nic vytýkat. Ale v tom případě mě trochu zaráží, že vám nevadí zařazení do stejné množiny s hloupě a bezmyšlenovitě chválícími lidmi, kteří vám tady tak lezou na nervy.

32.
Kožich 6. 5. 2004 15:58

Karel Valeš: Vy se z něj pokoušíte udělat debila od začátku až do konce. A taky vám to moc nejde, protože vaše argumenty, nebo jak to nazvat, jsou více než chabé, takže spíš děláte debila ze sebe a neustále klesáte v mých očích. A sere mě to, ne že ne. Nevím, proč bych měla být nějak konkrétní; ti lidi, co všechny madhiho fotky chválí taky neříkají nic konkrétního. To mám jako říkat, že ta fotka má na hovno kompozici, nápad žádný a že ti psi jsou fakt prostě hnusní a že je ta fotka nedůstojná? Já nevím, podle mě to spíš lépe vyjádřím tím, když to shrnu a řeknu jen že je hnusná. Každopádně vy jste k fotce nenapsal ani čárku, což je trochu trapas a každému, kdo to čte, musí být tedy jasné, že se jen snažíte ztrapnit mě a Dadaka a je vám naprosto ukradené, kde se tak stane.

31.
Kožich 6. 5. 2004 15:52

Karel Valeš: Vy se z něj pokoušíte udělat debila od začátku až do konce. A taky vám to moc nejde, protože vaše argumenty, nebo jak to nazvat, jsou více než chabé, takže spíš děláte debila ze sebe a neustále klesáte v mých očích. A sere mě to, ne že ne. Nevím, proč bych měla být nějak konkrétní; ti lidi, co všechny madhiho fotky chválí taky neříkají nic konkrétního. To mám jako říkat, že ta fotka má na hovno kompozici, nápad žádný a že ti psi jsou fakt prostě hnusní a že je ta fotka nedůstojná? Já nevím, podle mě to spíš lépe vyjádřím tím, když to shrnu a řeknu jen že je hnusná. Každopádně vy jste k fotce nenapsal ani čárku, což je trochu trapas a každému, kdo to čte, musí být tedy jasné, že se jen snažíte ztrapnit mě a Dadaka a je vám naprosto ukradené, kde se tak stane.

30.
Kožich 6. 5. 2004 15:44

Karel Valeš: Vy se z něj pokoušíte udělat debila od začátku až do konce. A taky vám to moc nejde, protože vaše argumenty, nebo jak to nazvat, jsou více než chabé, takže spíš děláte debila ze sebe a neustále klesáte v mých očích. A sere mě to, ne že ne. Nevím, proč bych měla být nějak konkrétní; ti lidi, co všechny madhiho fotky chválí taky neříkají nic konkrétního. To mám jako říkat, že ta fotka má na hovno kompozici, nápad žádný a že ti psi jsou fakt prostě hnusní a že je ta fotka nedůstojná? Já nevím, podle mě to spíš lépe vyjádřím tím, když to shrnu a řeknu jen že je hnusná. Každopádně vy jste k fotce nenapsal ani čárku, což je trochu trapas a každému, kdo to čte, musí být tedy jasné, že se jen snažíte ztrapnit mě a Dadaka a je vám naprosto ukradené, kde se tak stane.

29.
Karel Valeš 6. 5. 2004 15:38

Kožich: A to se pak divíte, že se vás "snažím prudit", popřípadě že se autor stránek - nedejbože - ohradí?

Snad abych se večer stavil a rozmazal vám to hovno po obličeji... Aspoň se přesvědčíme, jak jste na tom s přijímáním kritiky, wow!

28.
Kožich 6. 5. 2004 15:35

Karel Valeš: A já odpovídám - ano, mám!

27.
Karel Valeš 6. 5. 2004 15:33

Kožich: Ano - a jak je patrné, nevěděl ani jak pokračovat a skončit. Pokud si tedy odmyslím snahu udělat ze mě v úvodu a závěru debila, což mu přece jenom zatím nejde tak dobře, jak si asi myslí, zbývá nám stať, ve které se zamýšlí nad použitím sprostých slov. Sice se srdnatě bije za to, že vulgarismy patří k jazyku, ovšem smutným faktem je, že na toto téma s ním nikdo nepolemizoval. Od začátku šlo o celkové pojetí příspěvků a jejich obsahovou hodnotu, a to zcela nezávisle na tom, jestli obsahovaly vulgarismy nebo ne. Když se mě pořád ptáte, jestli mám zapotřebí to či ono, zeptám se na oplátku já vás, zda máte zapotřebí pobíhat po boardech a místo konkrétních výtek někomu rozmazávat hovno po obličeji jako děcko z druhé třídy ZŠ.

A co se týče mých aférek - jeden z těch lidí mě zmlátil a druhý mi dluží 15 tisíc.

26.
Kožich 6. 5. 2004 15:09

Karel Valeš: To vám zajisté prozradit mohu - Dadak patrně nevěděl, jak začít, a tak vás upozornil na chybu, kterou jste udělal v jeho nicku. Vy ovšem celou tu pohanu zakládáte na tom, že budete poukazovat na jeho překlepy, což si myslím vy nemáte zapotřebí.

Vzpomínám si, jak jste mi o některých vašich "projektech" říkal, že je nemám zveřejňovat. Tak jsem to myslela. Pokud se týká toho, že vám něco provedli, o tom jste se nikdy nezmiňoval. Vždycky jste se jen pochlubil, co jste jim vyvedl za příjemnou věc. Ale pokud považujete za "ti lidé mi něco provedli" třeba takovou věc jako že vás serou tím, jak vypadají nebo tím, že chodí s dívkou, která se vám líbí, tak to potom ano.

25.
Karel Valeš 6. 5. 2004 14:44

Kožich: A můžete mi prozradit, v čem vám připadá 10řádková meditace nad tím, že jsem napsal dlouhé "a" v přezdívce "Dadak", inteligentnější, oduševnělejší a v neposlední řadě méně ubohá než paběrkování na překlepech?

Klidně se zmiňte o tom, co dělám lidem, které nemám rád, i když nechápu, proč by to z vás mělo udělat kurvu - kdyby mi to vadilo, tak to nevykládám každému na potkání. Společně pak budeme moci konstatovat, že je to z hlediska elegance nejen na jiné úrovni, ale rovnou v jiném vesmíru než pobíhání po boardech a psaní komentářů ve stylu "je to na fakt piču".

A možná zapomínáte na to, že všichni ti lidé mi něco provedli (pokud si ty dosud proběhlé kauzy dobře pamatuji).

24.
Kožich 6. 5. 2004 14:42

Karel Valeš: Jistě, beru to, snažíte se mě a Dadaka prudit, ale proč, to nechápu.

23.
Kožich 6. 5. 2004 14:30

Karel Valeš: Jste trapný. Opravdu nechápu, o co vám jde, ale zdá se, že je to až příliš osobní, než abychom do toho zatahovali nicnetušící návštěvníky tohoto boardu. Napadat Dadaka za to, že dělá překlepy, to je skutečně tak ubohé, to bych do vás nikdy neřekla. Dosud jsem si myslela, že jste rozumný člověk, který když chce někoho ztrapnit, o což tady nepochybně jde, tak aspoň bude nějak slušně argumentovat, ale tímhle jste mě skutečně překvapil. Velmi nemile. Kdybych byla kurva, mohla bych se snad zmínit o činech, které vy provádíte relativně nevinným lidem, jen proto, že je nemáte rád a podle mě to jsou mnohem horší věci, než že někomu řeknete, že je jeho fotka na piču. Fajn, mně se takové věci neprotiví, ba naopak, nacházím v nich zalíbení, ale nechápu, proč děláte rozdíl mezi vašimi činy a Dadakovymi, v mých očích jsou na zcela stejné úrovni. Teď jste mě ale opravdu zklamal, ale i přesto vás stále považuju za přítele, přestože jsem hodně naštvaná. Teď předpokládám, že mě nějak elegantně napadnete, nejlépe pod pás. Že?

22.
Karel Valeš 6. 5. 2004 08:42

Kožich: Hádal bych, že Karel Valeš nedostal ban na IP díky tomu, že dokázal na rozdíl od vás udržet na uzdě projevy dětského temperamentu. Ale to je samozřejmě pouhá teorie.

21.
Karel Valeš 6. 5. 2004 08:35

Dadak: Vážený pane, vzhledem k tomu, že jste ve svém jediném příspěvku použil slova "psyiatr", "děle", "příspěvak", "projec" a "damé", jistě si dokážete bez delších úvah domyslet, proč jsem očekával, že se dopustíte nějakého gramatického omylu i ve vaší přezdívce.

Máte pravdu, zvratka opravdu není vulgární slovo. Ve skutečnosti jde o součást lyžařského vybavení, která slouží pro užití lyžařského vleku bez teleskopických závěsů talířového nebo jiného typu.

Krysa má jen jednu páteř. Ale to vy víte, ne?

Hezký den.

20.
Kožich 6. 5. 2004 01:37

S kým bys nesouhlasil? Se mnou? Nebo s Valešem? Co se týče pravé míry - jen uváděj, jsme všichni zvědaví.

19.
medhi 6. 5. 2004 01:17

Nesouhlsil bych s nicim co rika a uvedl bych vse na pravou miru, ale tim bych pokracoval pouze v nekonecne smycce hadek a ja myslim, ze to neni moudre. Verim, ze moudry navstevnik si udela nazor z toho, co tu jiz je receno a jiz nemam strach, ze by nebyl pravdivy.

18.
Dadak 6. 5. 2004 01:11

Já též můj milý Medhi, já též. Jen by mě ještě zajímal tvůj názor na Kožichův postřeh. A Karlu Valešovi bych chtěl pro jeho výtrysky pohoršení doporučit spíše board na webu www.macscena.tk , apecializujícím se na věci, jako je selfpsychotherapy a public maturbation. Myslím, že tam ho všichni přivítají s otevřenou náručí a vykročí vstříc očištění svého alterega za pomoci nejnovějších léčebných postupů, využívajících poznatků z oblasti profesionálního kožešnického klíčenkářství., držejíce se za své mužné paže.

17.
Medhi 6. 5. 2004 00:45

Dadak: Ok, jsem rad ze to dopadlo trochu rozumne.

Kozich: Protoze uz opravdu nechapu o cem je rec, nebudu to jiz komentovat :D

16.
Kožich 6. 5. 2004 00:41

Zajímalo by mě, proč jsi, medhi, nezablokoval IP Karlu Valešovi, když on se k tvým fotkám nevyjadřoval VŮBEC a jen si zde chtěl zchladit žáhu na Dadakovi. Během těch několika dní cenzury mě napadala spousta věcí, které by měly být řečeny, ale pozdě, jsou v prachu. Třeba si ale časem vzpomenu, až se bude zase někdo zastávat lidí, kteří tě kritzují, budou mluvit zcela k věci a ty budeš mystifikovat tím, že budeš tvrdit, že mluví mimo téma a podobné nesmysly. Nebudu se rozepisovat jako Dadak, děkujte mi.

15.
Dadak 6. 5. 2004 00:24

Milý Medhi. Rád bych se ti touto cestou omluvil. Myslím, že nebylo správné reagovat takto extrémně a vulgárně. Asi jsem neudržel své primitivní pudy na uzdě a nezachoval se optimálně. V podstatě jsem udělal to samé jako ty. Ale já jsem si začal., tudíž je to má vina a chyba. Musím ale říct, že za "kurva kontrastem" si stále stojím a to bez jakýchkoliv ústupků. Děle bych chtěl upozornit na, v podstatě, zatajení mých kladných reakcí na tvé fotografie. Když někdo kritizuje, tak je z toho hnedle humbuk, ale že by někdo řekl: "No sice je sprostý a zakomplexovaný, ale je to férovej chlap :)) Umí přiznat, když je něco dobrý." To ne, co? Myslím si, že takováto diskuze může něčemu takovému, jako je tento fotoblog pouze prospět, protože ty fotografie opravdu z mé pozice nemají valnou úroveň. Všechny jsem neprohlédl, některé se mi zdály opravdu skvělé, tak jsem se vyjádřil. Nepřipadalo ti to tu trochu fádní a nudné? Bylo to naprosto o ničem. Spousta lidí opěvujících tvé prapodivné fotografie. Fádní a nudné. Já to tu oživil a snažil jsem se ti i poradit. Tak se pouč a třeba z tebe jednou bude "opravdový" fotograf.

Také jsem chtěl reagovat na příspěvak jistého Karla Valeše. Vážený pane, nevím, jak vás mohlo napadnou napsat slovo Dad"á"k. Pokud jste si stačil povšimnout, tak své vzkazy píši s diakritikou, tudíž nevidím důvod, proč bych nepsal s diakritikou i svou přezdívku. Patrně se jedná o nějaký projev pozoruhodné asociace, či nekonstruktivně konstruktivního myšlení. Spíš bych se klonil k tomu nekonstruktivnímu. Je to projec něčeho, co máte nejspíš zakódované ve svém podvědomí. Jste natolik ovlivněn internetem a jeho necitlivostí vůči jazyku českému, že si vymýšlíte věci tam, kde vlastně ani nemají být. Zdá se mi, že se jedná o podobnou problematiku, jako u antivirových programů. Předpokládám, že jste s ní obeznámen, takže nebudu vysvětlovat zdlouhavě a nudně o co se jedná. Není to sice to damé, ale ten jev není nepodobný. Nevím, jak vy, ale vulgarismy považuji za součást jazyka. Je to něco, co k němu neodmyslitelně patří a určitě to není špatná věc. Dokonce bych řekl, že některé věci se dají za jejich pomoci vyjádřit mnohem lépe. Např.: "No tak tohle je pořádná zvratka". To je slovní spojení, které je krátké, úderné a výstižné. Dokonce se odvažuji tvrdit, že zvratka není vulgární slovo. Vulgarismy mají svůj půvab a opodstatnění a narozdíl od "zaprděného" intelektuálství lidí, kteří o sobě mají skutečně přehnané mínění, jim dávám velkou budoucnost (samozřejmě s ohledem na minulost). Bohužel nejsem psyiatr, abych znal příznaky diagnózy "debil", ale opět se obávám, že není dostatečně opodstatněná a podložená nějakými důkazy, či co. Pro mě jste jen prohnilý výhonek mungo povalující se na záhonku mé zahrádky, někde mezi zelenými hrudkami z mého podpaždí a páteří z včera opečené krysy. No prostě smrdíš. (hahaha, ať žije triviální humor [kdo ukradne toto označení je synem pařezmana])

14.
Dadak 5. 5. 2004 23:22

....

13.
Karel Valeš 5. 5. 2004 20:02

Woodoo: Pokud někdo napíše nikoliv reakci, ale zakomplexovaný výlev ve stylu "No tak tohle je pořádná zvratka. Taková, jakou jsem již dlouhou dobu neviděl. Jako co s tim? Fakt je to na piču" (Dadák), člověk si řekne, že měl možná jenom špatný den. Když to dotyčného nepřejde a následující den to udělá podruhé a potřetí, získává diagnózu "debil" a nevidím sebemenší důvod nezablokovat mu IP.

12.
medhi 5. 5. 2004 19:39

Ano, myslim, ze me neznas, nikdy jsme se nesetkali, tezko cloveka posuzovat pres Internet. Kontruktivni, nekonstruktivni je mozna jedno, ale urazeni je vec jina. Blokovani IP adres nebo mazani je v pripade flamu co off-topic diskusi uplne normalni a je to jedina moznost, jak se na Internetu branit proti individuim.

Pises, ze nejsi zastancem sprostych slov. A zastavas se jich :(

11.
Woodoo 5. 5. 2004 19:29

Nejsem zastáncem sprostých slov snad až na vyjímky (za volantem).. Konstruktivní, nekonstruktivní to je jedno.. Šlo o jejich vyjádření v sekci jemuž je určena a pokud se ti to nezdá tak to smaž a hotovo.. Nějaké blokování IP nebo podobný hlouposti tě snižují na tu nejnižší mez, nemyslíš? Myslíš, že tě neznám? Víš kdo jsem? Sleduji tvé počínání již nějaký čas a věř, že jsi o dost ejš než dříve, ale to ty neposoudíš.. Nebudu zde dále diskutovat o něčem co je nepředmětné nebo nekonstruktivní chceš-li.. Fotky děláš dobrý a o tom to tu je.. Nech lidi říkat co říkat chtějí popř. nedělej místo pro reakce.. Jinou radu nemám.. Měj se fajn ..

10.
medhi 5. 5. 2004 18:40

Woodoo: Nechapu te, o cem to mluvis? Jake vysiny? Vzdyt me vubec neznas. A take bych docela rad vedel, diky cemu je to o mne znamo. A pokud si myslis, ze veta "To je hnus" nebo "Ty prase!" nebo "Je to stejně odporné jako můj ranní výron semene" nebo "kurva kontrast" je konstruktivni kritika, tak tvuj nazor asi pozbyva smyslu, nemyslis?

Jednoduse receno, to co tady Dadak nebo Kozich ukazali nebyla konstruktivni kritika, v tom musi semnou kazdy souhlasit. A i kdyby nekdo se mnou nesouhlasil a rekl by, ze "Ty prase!" je konstruktivni kritika a ne urazka, tak mam pro nej jeste jeden argument: Napsal jsem snad nekde jedunou vetu, ktera naznacuje, ze neumim prijimat kritiku???

9.
Woodoo 5. 5. 2004 17:22

Myslím, že mají přispěvatelé pravdu.. A to snad ve všem.. Je pravdou, že mě tvoje (Medhi) reakce ani nepřekvapují.. Za poslední čas si se změnil jak vlajka ve větru.. To že máš problém s přijímáním kritiky už je všeobecně známo a tímto to jen stvrzuješ. Ono, věčně se nestoupá a pokud nejsi nohamam pevně na zemi, ale kdesi ve výšinách, tak počítám, že víš co většinou následuje :) Můžeš mi zablokovat IP, když nechválím.. PS: některé fotky jsou velice dobré! To ti nelze upřít..

8.
medhi 5. 5. 2004 11:54

Myslis, ze smajlik za vetou znamena rozcileni? A proc si myslis, ze jsem se nekde urazel? Ja vubec nechapu o cem pises :(

7.
medhi 5. 5. 2004 06:35

Tak pro ty, co jeste nepochopili smysl tohot blogu jsem napsal odstavec do Aboutu, prosím, přečíst :)

6.
medhi 5. 5. 2004 06:17

Trautenberg: Pises uplne mimo, je videt, ze vubec nevis o co tu slo, priste radsi pis k vecem, o kterych neco vis. Kdyz nekdo napise, ze fotka je hnusna, neni mym ukolem napsat, proc neni, ale je jeho ukolem napsat konstruktivni kritiku - proc je hnusna, nadavat umi kazdy, konstruktivni kritiku uz se nikomu psat nechce.. hmm, proc asi. Nejlepsi bude kdyz si porad budu fotit fotky, tak jak se mi libi a budu si sem davat co chci, nemyslis? :D Navic, to ze nekdo o dokumentarni nebo obycejme albumove fotce rekne, ze je hnusna, je divne, to by se mozna dalo rici o fotce umelecke.

5.
Trautenberg 4. 5. 2004 23:02

Nechápu, proč do toho taháte svoje penisy, chlapci. Nějaké problémy? Není mi jasný, proč většina lidí nedokáže diskutovat. Jakmile se setkají s jiným názorem, neargumentují k věci, ale snaží se oponenta urazit. Pokud si Medhi založil tenhle fotoblok k tomu, aby mu lidi pod fotky psali jak je báječnej, měl by to dát nějak najevo, třeba nápisem "Jsem božskej, nemyslíte?" hned do záhlaví, nebo "Váš ohlas byl zaznamenán a byl zařazen do fronty zpracování." Pokud ne, tak když mu Kožich napíše pod fotku, že je k zblití, měl by buď vysvětlit, proč to tak podle něj není, a nebo se s tím smířit a ignorovat to. V životopisech slavných umělců je ovšem spousta důkazů jak děsně nadávali svým kritikům. Takže je to asi jedno. Nejlepší asi bude, když prostě budeš dělat lepší fotky...

4.
Scarab 14. 3. 2004 16:22

Krááásnééé!! škoda že to tu nemáš větší, dal bych si to jako wallpaper :))

3.
Miroslav Navrátil 10. 3. 2004 19:02

Nahodou... hodne hezka fotka. :-)

2.
Goebl 10. 3. 2004 12:07

Bezva pohlednice! Radost pohledet.

1.
dupe 7. 3. 2004 19:04

Opravdu pekne, udelala me radost.

© 2004-2010, Fotky, design, web: Jiří Zralý, Hosting Blueboard.cz Cool Photoblogs VFXY Photos